X

NIEUWS

 

28 maart 2020 - PAS OP! KOMENDE PERIODE KANS OP WILDAANRIJDING GROTER!

In de vroege ochtend van zondag 29 maart gaat de klok een uur vooruit, van winter- naar zomertijd. De komende periode is daardoor de kans op een wildaanrijding groter. Veel verplaatsingen van o.a. reeën, herten en wilde zwijnen vallen precies samen met de ochtend- en avondspits in het verkeer. Dieren kennen geen winter- of zomertijd, dat is iets van mensen. In het wild levende dieren hebben alleen hun biologische klok en moeten de komende periode wennen en hun activiteiten aanpassen op het nieuwe dagritme van de mens. Wees dus alert en matig uw snelheid in de risicogebieden, het voorkomt veel dierenleed en persoonlijk ongemak.

Meer informatie over aanrijdingen met in het wild levende dieren kunt u bekijken op de website van de Stichting Wildaanrijdingen Nederland.

SWNlogo

Share